Покращений складаний флагман Xiaomi Mix Fold отримає камеру-невидимку і підвищену частоту екрану

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Навесні 2021 року Xiaomi представила свій перший гнучкий смартфон – Mi Mix Fold. Тепер же стало відомо, що компанія провела роботу над помилками і готується випустити поліпшену версію пристрою.

За даними інтернет-інсайдерів, пристрій оснастять поліпшеним екраном і більш швидкою зарядкою. Так, якщо раніше Mix Fold підтримував максимальну потужність в 67 Вт, то тепер це буде 120 Вт, пише Android Authority.

Якщо ж говорити про екран, то тепер зовнішній і внутрішній дисплеї будуть підтримувати частоту оновлення 120 і 90 Гц відповідно. А в якості «вишеньки на торті» повинна стати фронтальна камера-невидимка.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

На жаль, все ще невідомо, як скоро покращений Xiaomi Mi Mix представлять офіційно. Але, швидше за все, станеться це вже до кінця 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.