Вийшла фінальна версія Android 12. Але її поки не можна встановити

46

Google представила релізну версію операційної системи Android 12 на день раніше запланованого. Але відразу перейти на свіжу прошивку поки неможливо – компанія опублікувала лише вихідний код AOSP-збірки «зеленого робота» для OEM-партнерів.

Встановити нову ОС поки не можуть навіть власники смартфонів Pixel – апдейт доступний лише у вигляді відкритого вихідного коду . Компанія пообіцяла, що випустить готові образи системи для фірмових смартфонів протягом наступних кількох тижнів. В середині жовтня очікується реліз флагманських моделей Pixel 6 і Pixel 6 Pro, які, по всій видимості, будуть поставлятися з Android 12 з коробки.

У той же час Google відзначає, що смартфони Samsung, OnePlus, realme, Tecno, vivo, Xiaomi і OPPO отримають Android 12 до кінця 2021 року. У числі ключових нововведень прошивки – оновлений інтерфейс, адаптація додатків під єдиний стиль оформлення, підтримка кодека HEVC, поліпшена конфіденційність, а також розширення списку функцій для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Google також називає апдейт одним з найбільш глобальних за всю історію існування ОС з точки зору дизайну. Зміни торкнулися і продуктивність системи. Так, час активного використання процесора в Android 12 було знижено на 22%. Крім того, скоротився час запуску додатків. В Android 12 також з’явилася підтримка формату AVIF, покращений алгоритм транскодинг мультимедіа і більш досконала процедура оповіщення про помилки системи.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я