Смартфони

Топ 5 смартфонів від 30 000 гривень на жовтень 2021 року

Share
Час читання: 5 хв.

Купуючи смартфон на суму більше 20 000 гривень, ми хочемо отримати все найкраще. Однак практика показує, що не завжди все так просто. Хоча висока ціна зазвичай йде рука об руку з якістю і з певного порогу нам не потрібно турбуватися про покупку невикористаного телефону, тому в будь-якій сумі ми можемо знайти найкращі і найгірші варіанти. Так як же вибрати кращий телефон з преміум-сегмента і на які моделі взагалі варто звернути увагу? Ось тут і стане в нагоді наш короткий рейтинг.

Як ми вибирали?

Ми вибрали п’ять найкращих, на наш погляд, смартфонів вартістю понад 20 000 гривень. Один з них був додатково удостоєний нашої уваги. Чому саме ця модель заслужила це? Про це ви дізнаєтеся пізніше в статті.

У разі телефонів преміум-сегмента питання рентабельності, природно, йде на другий план. Замість цього в рейтингу ми вирішили зосередитися на кращих телефонах в даній категорії, які ми просто не можемо знайти в більш дешевих пристроях. Іноді мова йде про безкомпромісній якості або продуктивності, іноді про унікальні функції, які можуть перевернути погляд на те, як ми використовуємо телефон кожен день.
Як орієнтир ми традиційно використовували ціни в великих, добре відомих магазинах, де нам не потрібно турбуватися про можливі турбулентності в зв’язку з виконанням замовлення або подальшої скаргою.

Смартфони перераховані в алфавітному порядку. Виняток становить особливий вибір, який ви знайдете в кінці статті.

Apple iPhone 13 Pro – бізнес-клас в новій редакції

Багато людей напевно відразу ж подумають про iPhone, коли буде використаний слоган «смартфон від 20 000 гривень». І вгадайте що? Це зовсім не така вже дурна думка. Зрештою, це одні з найбезпечніших телефонів на ринку, вони можуть похвалитися рекордною підтримкою і добре працюють з іншою частиною екосистеми виробника. З цієї причини наш рейтинг відкриває останній представник стайні купертіно – Apple iPhone 13 Pro.

Apple iPhone 13 Pro знову оснащений OLED-дисплеєм з діагоналлю 6,1 дюйма, але вперше це пристрій з частотою оновлення до 120 Гц, що гарантує більш плавну анімацію і кращу картинку під час гри. Великі зміни відбулися і в разі з потрійною камерою, особливо з її основним модулем. Хоча він як і раніше пропонує роздільну здатність всього 12 МП, сама матриця тепер набагато більше, і об’єктив пропускає більше світла. Крім того, ми отримуємо поліпшені телеоб’єктиви і надширококутним модулі. Так само отримуємо процесор Apple A15 Bionic, який не тільки набагато ефективніше свого попередника, а в даний час є одним з найшвидших процесорів, що встановлюються на смартфони в цілому.

Звичайно, новий iPhone навряд чи переконає людей, які вже мали можливість відскочити від обладнання Apple. Однак це не змінює того факту, що в даний час це одне з найпривабливіших пропозицій в преміальному сегменті і, ймовірно, краще для багатьох потенційних користувачів.

Asus ROG Phone 5 – ігровий монстр

Смартфони для гравців – це нішевий сегмент, але вони дуже динамічно розвиваються. Його безумовним лідером на даний момент є Asus ROG Phone 5.
Asus ROG Phone 5 – це набагато більше, ніж звичайний смартфон – багато в чому це повноцінна ігрова консоль. На борту ми знаходимо надефективну процесор Qualcomm Snapdragon 888 і до 16 ГБ оперативної пам’яті, чого цілком достатньо для комфортного відтворення навіть самих вимогливих ігор для Android.

Крім того, гравця чекає AMOLED-дисплей з діагоналлю 6,78 дюйма і частотою оновлення 144 Гц, потужні стереодинаміки і набір спеціальних аксесуарів, які зроблять ігровий процес ще більш комфортним. До того ж був ще й потужний акумулятор ємністю до 6000 мАг. Все це робить Asus ROG Phone 5 фантастичним пристроєм для мобільних ігор, але він також буде добре працювати і в повсякденному використанні.

Але любителі мобільного фотографії будуть розчаровані, тому що місцева камера на 64 МП виділяється з топа. Але не для цього ви купуєте ігровий телефон, щоб робити знімки з його допомогою? Asus ROG Phone 5 – це безкомпромісна машина, створена для дуже конкретної мети і феноменально справляється з поставленим перед нею завданням.

Samsung Galaxy S21 Ultra – зразковий Android-смартфон

За минулі роки серія Samsung Galaxy S стала чимось на зразок золотого стандарту серед Android-смартфонів. Якщо ми шукаємо абсолютно найвищі технічні характеристики в поєднанні з високою якістю виконання і вдосконаленим програмним забезпеченням, ми обов’язково знайдемо це тут. Кращий приклад: Samsung Galaxy S21 Ultra.

Корейська флагман дійсно вражає своїми характеристиками. Телефон оснащений потужним процесором Samsung Exynos 2100, сенсаційним 6,8-дюймовим дисплеєм Dynamic AMOLED 2X з частотою оновлення 120 Гц і акумулятором на 5000 мАг. Але найбільш вражаюче – це його фотографічні можливості. На додаток до основного модуля з дозволом 108 МП ми також отримуємо надширококутний камеру і два телеоб’єктива, які дозволяють робити знімки з десятикратним оптичним зумом. 

І це не порожня маркетинговий прийом – такі фото дійсно добре виглядають, а в умілих руках дозволяють домогтися дійсно вражаючих результатів. І не можна випускати з уваги дійсно зразкове якість виготовлення. Телефон не тільки справляє гарне враження при прямому контакті, а й є пило- та водонепроникним (IP68).
Звичайно, на ринку можна знайти телефони Android, які краще справляються з окремими завданнями, ніж Samsung Galaxy S21 Ultra. Однак якщо ми шукаємо універсальний і надійний смартфон, він все одно залишається найкращим вибором в преміальному сегменті.

Samsung Galaxy Z Flip3 – компактний і стильний

Якщо хтось досі вважає, що складані смартфони – просто непотрібний гаджет, обов’язково погляньте на моделі Samsung цього року. Одним з них є Samsung Galaxy Z Flip3, традиційний розкладний телефон в сучасній інтерпретації.

Це неможливо приховати, але головне достоїнство Flip – стильний дизайн і компактні розміри. У закритому стані він легко поміститься в будь-яку кишеню або сумочку, а у відкритому стані ми бачимо вражаючий дисплей Dynamic AMOLED 2X з діагоналлю 6,7 дюйма і частотою оновлення 120 Гц. Усередині знаходяться флагманські компоненти, на чолі яких стоїть процесор Qualcomm Snapdragon 888. Що важливо, незважаючи на складну конструкцію, телефон повинен витримувати тяготи повсякденного використання і не боїться контакту з водою – пристрій сертифіковане за стандартом IPX8.

Однак варто мати на увазі, що складна конструкція Sasung Galaxy Z Flip3 змусила використовувати скромну батарею на 3000 мАг, що для деяких користувачів може виявитися недостатнім. Однак в іншому – дуже приваблива пропозиція, яке безперечно варто розглянути.

Особливий вибір: Samsung Galaxy Z Fold3

Коли на ринку з’явився перший Samsung Galaxy Z Fold, ми фактично мали справу з просунутим прототипом. Однак корейці вдосконалили свій флагман, завдяки чому на сьогоднішній день Samsung Galaxy Z Fold3, без сумніву, кращий вибір для вимогливих користувачів.

Що ми можемо знайти на борту Galaxy Z Fold3? 

Перш за все, це два AMOLED-дисплея з частотою оновлення 120 Гц: зовнішній з діагоналлю 6,2 дюйма і внутрішній 7,6 дюйма. До того ж є флагманський процесор Qualcomm Snapdragon 888, 12 ГБ оперативної пам’яті і пристойний акумулятор ємністю 4400 мАг. Крім того, все це закрито в міцному корпусі, який повинен легко витримувати падіння з невеликої висоти, а занурення в воду не повинно бути проблемою (телефон має сертифікат IPX8).

Однак сила Galaxy Z Fold3 полягає не тільки в його технічних характеристиках. Виробник подбав про те, щоб складаний екран був не тільки ефективним гаджетом, а й чимось корисним у повсякденній роботі. Ця проблема видна, наприклад, на рівні програмного забезпечення. Як оверлей One UI, так і окремі додатки можуть ефективно використовувати додатковий простір, відображаючи додаткову інформацію і полегшуючи роботу в декількох вікнах. Телефон також сумісний зі стилусом S Pen, відомим із серії Galaxy Note.

На жаль, за всю цю розкіш доводиться дорого платити. Але якщо ми шукаємо безкомпромісне обладнання для польових робіт, на наш погляд, воно того варте!

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Samsung може обмежити виробництво Galaxy S25 Slim

    Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…

    16.12.2024

    ChatGPT Search став доступним майже для всіх безкоштовно

    У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…

    16.12.2024

    iPhone 17 Air не стане найдорожчим: навіть iPhone 17 Pro обійдеться дорожче

    The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…

    16.12.2024

    Користувачі iPhone і Samsung Galaxy розчаровані новими функціями на основі ШІ

    Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…

    16.12.2024

    Ілон Маск анонсував власну електронну пошту: чим вона відрізняється від інших сервісів

    Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…

    16.12.2024

    В мережі з’явилися перші деталі нового девайсу Apple

    Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…

    16.12.2024