Після використання флагмана iPhone 13 Pro Max протягом трьох днів давайте поговоримо про його переваги та недоліки.
1. Панель 6.7 дюйма (OLED), роздільна здатність 1284 х 2778, співвідношення граней 5 до 9, яскравість від 1000 до 1200 ніт, розроблена за технологією Dolby Labs. Частота оновлення кадрів 120 герц.
2. Процесор і платформа Bionic A15, iOS 15).
3. Пам’ять – 1 ТБ, 512, 256, 128 ГБ, ОЗП – 6 гігабайтів.
4. Присутні всі сучасні модулі для зв’язку.
5. Матеріал корпусу – рамка з нержавіючої сталі, скло спереду і ззаду.
6. Оптика – 12 МП, ф / 1.5, ширина 0 – 26 мм, піксель – 1.9 мікрон, матриця OIS, PDAF + 12 МП, ф / 2,8, режим телефото 77 мм, з 3 – кратним візуальним наближенням об’єктів + 12 МП, надширока матриця, ф / 1.8, 120 °, 13 мм, сенсори TOF 3D LiDAR і PDAF для вимірювання глибини різкості, світлодіодний спалах подвійна, 10 – бітний HDR, 4К (60 к / с).
7. Лінза лицьова – 12 МП, ф / 2.2, 23 мм, біометричний визначник SL 3D, 60 к / с, 4K.
8. Батарея ємністю 16.75 Вт / год або 4352 мА / год, блок живлення потужністю 20 Вт (від 0 до 50% за 30 хв), зарядка за бездротовою технологією на 15 Вт.
9. Розміри – 7.7 х 78.1 х 160.8 мм.
На перший погляд габарити телефону істотно не змінилися в порівнянні з торішньою версією. Однак його товщина збільшилася на 0.25 мм, а маса – на 12 м. Він досить важкий, але це не зменшує значущості девайса. Лицьова поверхня смартфона покрита склом, тому краще надягти на виріб захисну плівку. У новому пристрої верхня передня область ( «чубчик») трохи зменшилася.
Максимальна яскравість екрану складає 1000 ніт і він вперше пропонує довгоочікувану функцію «High Brush». Це панель LTPO з швидкістю оновлення кадрів 120 герц, оснащена технологією регульованої частоти ProMotion. Дане рішення забезпечує адаптовану анімацію на дисплеї, що істотно позначається на автономності батареї.
Тепер не потрібно робити якісь – то настройки, система автоматично створить сприятливі умови. Наприклад, при перегляді фільму опція без участі людини підбере потрібну швидкість зміни зображень.
Айфон 13 Про Макс отримав панель Super Retina XDR розміром 6.7 дюйма, дозволом +1284 2778 і охопленням колірної гами P3. Відображається контент в якості HDR чіткий і реалістичний. Монітор виконує завдання на вищому рівні.
Фотографічний модуль трохи став товстішим і більшим. Три об’єктива були технічно істотно поліпшені. Вони підтримують нічний, надширококутний режими і автофокус. Дрібні деталі на знімках виглядають контрастно і не перенасичене.
Фото в темряві, зроблені головною лінзою, мають непогані результати. Алгоритм шумозаглушення працює справно. Флагман забезпечує досить точну передачу кольорів і не створює явного блакитного відтінку.
Сенсор (автоматично настроюється фокус) з надшироким кутом огляду призначений для макрознімків і відео. Процес не можна перевести в ручний режим. Телеоб’єктив тепер може наближати предмети в три рази, що позитивно позначається на фотографіях, знятих з великих відстаней. У темний час доби ця лінза виконує завдання нормально, але досить довго. Краще використовувати основну камеру.
Відео завжди було сильною стороною «яблучних» смартфонів. IPhone 13 Pro Max ще раз доводить це твердження. Нова опція ProRes (буде доступна після оновлення ПЗ) призначена для низького рівня стиснення контенту і високої точності відтворення відтінків. Однак розмір файлів при цьому істотно збільшиться, тому потрібно відповідне сховище, яке і було реалізовано в версії телефону з об’ємом пам’яті до одного терабайта.
Найбільш вражаючою функцією є механізм штучного інтелекту. Він автоматично розпізнає предмети. Тут є і ручне управління фокусом, яке відмінно відновлює зв’язки між далекими, середніми і ближніми персонажами на екрані.
Роботизована система генерує відомості про глибину різкості, що знімається з частотою 30 разів на секунду, визначає відстань між особами в сцені і навколишнім середовищем. Потім за допомогою нейронної мережі спрощує завершальний етап.
Біонічне чіпсет A15 володіє п’ятьма ядрами. Виконує завдання миттєво, без будь-яких затримок і збоїв. Найпотужніший процесор не підведе власника Айфон 13 Про Макс в найважчих ситуаціях.
Ігровий процес вимогливого додатки тривав півгодини. Після включення опції низького заряду акумулятора обладнання стало працювати стабільніше і ефективніше. Температура корпусу часом досягала 43.5 ° С. Після такого показника яскравість дисплея починає знижуватися, щоб запобігти поломку телефону.
Екран американського флагмана підтримує адаптивну настройку 10Hz – 120Hz. Частота кадрів також впливає на швидкість анімації. Коли контент відображається не зовсім гладко, то задіюється енергозберігаюча технологія, яка знижує споживання енергії батареєю. На жаль, протягом тесту не було виявлено окремий перемикач для ProMotion.
Смартфон отримав акумулятор ємністю 16.75 Вт / год (4352 мА / г). Блок підтримує дротову зарядку потужністю 20 Вт. Процес займає 118 хвилин, щоб довести накопичувач енергії до повного робочого стану. Прилад необхідно придбати окремо.
IPhone 13 Pro Max володіє функціями ProMotion, ProRes, ProRaw. Тепер флагман використовує кінематографічні ефекти, які допомагають створювати професійне відео. Пристрій з максимальною комплектацією має відмінне програмне і апаратне забезпечення. Незважаючи на високу вартість цей девайс кращий з кращих в лінійці тринадцятої серії «яблучних» смартфонів.
У 2024 році зі спеціалізованої виробничої лінії випустили перші зразки важких авіаційних бомб B61, які…
Apple готується здивувати фанатів у 2025 році з виходом iPhone 17 Pro, який отримає кілька…
Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…
Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…
Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…
Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…