Перші покупці iPhone 13 Pro виявили його головний недолік

5145

Перші покупці флагманських смартфонів iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max почали отримувати пристрої і їм довелося зіткнутися з деякими неприємностями. З’ясувалося, що вони несумісні з певними аксесуарами.

Один з власників iPhone 13 Pro придбав пристрій разом з чохлом і бездротовою зарядкою MagSafe Duo, заряджає два гаджета відразу. Він повідомив, камера апарату випирає з корпусу, з цієї причини виникає проблема при його зарядці.

Власник гаджета впевнений, це один з головних недоліків iPhone 13 Pro. Він є найдорожчим в серії Apple, мають величезний блок камер, що не дозволяє прикріпити смартфон до зарядки. Автор звернув увагу на те, що аксесуари розроблено для нових пристроїв і повинні відповідати їм. З подібною проблемою можна зіткнутися, якщо придбати топовий смартфон. Стандартні гаджети iPhone 13 і 13 mini можуть відмінно підключатися до зарядки. Ціна MagSafe Duo – 5 000 грн.

Популярні новини  iPhone 13 можна розібрати вручну. Але краще так не робити

Американська компанія Apple прийняла рішення оновити ціновий рекорд після презентації нових смартфонів. Старшим моделям серії додали версію з накопичувачем на 1 ТБ. Ціна iPhone 13 Pro – 54 999 грн, iPhone 13 Pro Max – 80 199 грн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я