iPhone 13 mini стане останнім компактним флагманом Apple

743

iPhone 13 mini стане останнім пристроєм в лінійці компактних флагманів Apple. Всі інші девайси американської корпорації будуть виходити виключно з великим екраном.

Чутки про те, що Apple планує припинити виробництво малогабаритних моделей, ходили давно. Під час великої осінньої презентації американський IT-гігант представив нове покоління iPhone 13. У деяких країнах світу стартував передзамовлення на новинки.

Продажі «яблучних» моделей стартують вже 24 вересня. iPhone 13 mini отримає цінник в 700 доларів. При цьому володіють інформацією про плани Apple на майбутнє повідомляють, що ця модель завершить лінійку компактних флагманів американської корпорації. Грядущий iPhone 14 не отримає моделей з настільки маленьким дисплеєм.

Популярні новини  Монстр автономності. iPhone 13 Pro Max перевершив всіх конкурентів зі світу Android

Дану версію підтверджує той факт, що продажі iPhone 12 mini виявилися вкрай слабкими. Модель не привернула увагу покупців. З чотирьох смартфонів вона стала найменш популярною. Власники критикували пристрій за слабку автономність і інші недоліки. Втім, виробник спробував виправити даний недолік. В iPhone 13 mini батарея дозволяє безперервно працювати протягом 13 годин.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я