Стало відомо, як відрізнити iPhone 13 від підробки

187

Джерело опублікувало першу фотографію коробки, в якій буде поставлятися iPhone 13. Як ми вже повідомляли, компанія Apple внесла чергові зміни в цьому році і не тільки прибрала зарядний пристрій, а й ще раз спростила упаковку, відмовившись від пакувальної плівки.

Фотографія показує, як можна визначити, розкривалася упаковка зі смартфоном чи ні. На нижній частині розташована так звана «захисна пломба» – паперова смужка з перфорацією. Відкрити коробку, не пошкодивши цю смужку, буде непросто.

Чергова зміна заради захисту навколишнього середовища вже викликала обурення користувачів. Деякі пропонують компанії піти ще далі і продавати смартфони в блістерній упаковці. Інші вважають, що при покупці iPhone 13 потрібно бути дуже пильним і уникати підробок, а також інших версій смартфонів, які були повторно запечатані. Передбачається, що такі смужки з перфорацією зможуть заново встановлювати на вже розкриті коробки.

Популярні новини  У iPhone 13 виявили серйозний недолік

Згідно з інформацією, опублікованою на офіційному сайті Apple, відмова від використання плівки в пакувальних коробках iPhone 13 і Phone 13 Pro може зменшити використання кількості пластику до 600 тонн.

На тлі успіху iPhone 13 акції Apple продовжують падати, за день компанія подешевшала на 45 млрд доларів. Аналітики сходяться в тому, що падіння акцій Apple пов’язане з винесеним минулого тижня судовим рішенням у справі Apple проти Epic Games

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я