Huawei представить флагмани P50 і P50 Pro для всього світу 21 жовтня

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Huawei представила флагманські смартфони P50 і P50 Pro в самому кінці липня, в серпні в Китаї почалися продажі старшої моделі, у вересні в Піднебесній повинен вийти в продаж P50 на платформі Qualcomm Snapdragon 888 4G. В інших країнах P50 і P50 Pro з’являться нескоро, але зараз хоча б стала відома дата анонса глобальних моделей.

Захід відбудеться у Відні 21 жовтня – вже опублікований офіційний тизер анонса. Очікується, що в цей день разом з міжнародними версіями Huawei P50 і P50 Pro вийдуть глобальні представники лінійки Nova 9. Серія цих бюджетних флагманів дебютує в Китаї 23 вересня, ну а глобальна прем’єра, виходить, відбудеться місяцем пізніше.

Так виглядає Huawei Nova 9

Якщо характеристики P50 і P50 Pro вже добре відомі, то технічних подробиць про Nova 9 поки не дуже багато. В Nova 9 Pro буде акумулятор ємністю 4000 мА · год з підтримкою швидкої зарядки потужністю 100 Вт, в Nova 9 – акумулятор ємністю 4500 мА · год з підтримкою швидкої зарядки потужністю 66 Вт. Також буде ОС HarmonyOS 2.1 і не буде підтримки 5G.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.