Смартфони

Експертів DxOMark вразив автономність Samsung Galaxy A52

Share
Час читання: 2 хв.

На ресурсі DxOMark опублікували звіт про тестування автономності Samsung Galaxy A52. Також експерти винесли вердикт щодо зарядки смартфона і порівняли його результати з «однокласниками» інших брендів.

Samsung Galaxy A52 побудований на базі процесора Qualcomm Snapdragon 750G з підтримкою мереж 5G і оснащений акумулятором ємністю 4500 мАг з швидкою зарядкою на 15 Вт. AMOLED-дисплей смартфона отримав дозвіл 1080х2400 пікселів і частоту оновлення 90 Гц.

В процесі тестування експерти визначили, що при активності випробуваного не більш 2,5 години в день він може пропрацювати на одному заряді майже три з половиною дня. При завантаженні смартфона по 4 години в день його автономність склала трохи більше двох діб, а через сім годин експлуатації в день зажадають заряджати пристрій кожні 34 години. Ці показники виявилися вищими, ніж у більшій частині смартфонів у загальній базі даних лабораторії.

Примітно, що за ніч Samsung Galaxy A52 втрачає всього 1,33% заряду АКБ в порівнянні з 2% у Xiaomi Mi 10T Pro і OPPO Find X3 Lite. Також смартфон південнокорейського бренду добре показав себе на тлі конкурентів під час викликів, перегляду відео через 4G і особливо – при стрімінга музики. Однак Galaxy A52 розряджався швидше суперників під час ігрових сесій і перегляду відео через Wi-Fi.

Також до мінусів смартфона в DxOMark віднесли довгий час зарядки. За допомогою комплектного блоку живлення на 15 Вт гаджет від 0 до 100% заряджався майже дві години. При цьому підключення до розетки на п’ять хвилин забезпечує пристрою 1 годину і 50 хвилин автономної роботи. У лабораторії також підкреслили, що з урахуванням підтримки акумулятором смартфона зарядки на 25 Вт, більш потужний блок живлення дозволить поліпшити ситуацію.

За підсумками тестування Samsung Galaxy A52 набрав 67 балів, завдяки чому зайняв 19-е місце в загальному рейтингу.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Топ-6 характеристик смартфонів, на які не варто звертати увагу

    Коли вибираєш новий смартфон, здається, що всі ці цифри і технічні характеристики важливі. Але насправді,…

    21.12.2024

    Google розробила план, щоб знизити монополію в пошукових системах

    Федеральний суд США розглядає справу про монополію Google у сфері пошукових систем, встановивши в серпні…

    21.12.2024

    Маленькі, але потужні: топ-4 найкращих компактних смартфонів 2024

    Втомилися від гігантських екранів, які ледве поміщаються в руку? Сьогодні я вам покажу кілька крутих…

    21.12.2024

    iPhone SE, 14 і 14 Plus зникнуть із ринку ЄС: що сталося

    Apple почала вилучати iPhone SE, iPhone 14 і iPhone 14 Plus зі свого швейцарського інтернет-магазину.…

    21.12.2024

    Розкрито характеристики Samsung Galaxy S25 Slim із телеоб’єктивом

    Samsung Galaxy S25 Slim обіцяє стати новим хітом серед смартфонів. Цей апарат поєднує в собі…

    21.12.2024

    Samsung знову попереду: Galaxy S25 Slim обіцяє бути тоншим за iPhone 17 Air

    Напередодні швидкої масштабної презентації Samsung у мережі почало з'являтися все більше інформації про майбутні суперфлагмани.…

    20.12.2024