Портал “Наукова Росія” повідомляє, що в Самарському національному дослідницькому університеті імені академіка С.П. Корольова створена поліпшена версія нейромережі, яка показує, які збої можливі в тій чи іншій технічній системі.
За словами дослідників, спільно з представниками Інституту акустики машин розроблений спосіб діагностики техніки – поліпшена версія проекту 2020 року. Для цього використовується новітня нейромережева архітектура. Основний принцип її роботи – самонавчання системи при моніторингу несправностей.
Специфіка нової моделі полягає в тому, що для повного її навчання потрібно лише 0,2% даних. Точність її роботи, як показують експерименти, – більше 99%. А важливою перевагою є її легковажність.
Ознайомитися з вихідними кодами нейромережі можуть всі бажаючі. Вся інформація знаходиться в Мережі. Уже зараз таку систему можна застосовувати в промисловій сфері, при розробці автомобілів, “безпілотників”.
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…
В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…
Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…
За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…
Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…
Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…