Apple придумала, як приховати «чубчик» iPhone

971

Багатьом не подобається «чубчик» в iPhone. Всі вважають його застарілим, незручним і зовсім який псує вигляд пристрою. Варто розуміти, що «чубчик» – це особливість iPhone. Кинувши косий погляд на пристрій і побачивши «чубок», ви відразу розумієте, що це смартфон Apple. Спробуйте так зробити з Android-смартфонами – вгадаєте в одному випадку з десяти.

Також не варто забувати, що в ненависному «чубку» зібрана купа датчиків Face ID, а це безпека і простота розблокування (якщо ви не в медичній масці, звичайно). З чуток, в iPhone 13 датчики зроблять компактнішими, але повністю приховати «моноброву» все одно не зможуть.

Проте від такої особливості колись доведеться відмовитися. У компанії це прекрасно розуміють і розглядають різні варіанти того, як приховати датчики. Нещодавно з’явився патент, в якому Face ID і Touch ID хочуть розмістити під дисплеєм . Їх не буде видно, але працювати все буде як раніше.

Популярні новини  Розкрито ціни нових смартфонів Google

Новий патент описує механізм з областю в дисплеї, який буде приховувати камеру і датчики, якщо вони не використовуються. Описано два механізми: в першому частина дисплея буде гнучкою, або це буде окрема жорстка частина, яка буде відгинатися за допомогою шарніра.

Другий варіант – повністю гнучкий рухаючий дисплей, який буде переміщатися за допомогою регульованих приводів.

Весь дисплей буде зсуватися вниз, щоб відкрити область з датчиками. У патенті також зазначено, що скло дисплея може отримати спеціальне покриття, що відбиває світло, що актуально для оптичних компонентів.

Який би варіант Apple вибрала, в iPhone подібна система з’явиться як мінімум через рік-два, а може й більше. Не виключено, що під фронтальну камеру зроблять виріз в дисплеї, а від Face ID зовсім відмовляться, якщо не придумають для нього красивою і робочої маскування.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я