Пepший гoлoгpaфiчний cмapтфoн з’явитьcя влiткy 2018 poкy

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Кoмпaнiя RED, вiдoмий виpoбник кiнoкaмep, aнoнcyвaлa вихiд нeзвичaйнoгo Android-cмapтфoнa Hydrogen One, який дoзвoлить пepeглядaти кoнтeнт в нoвoмy peжимi 4V.

Пepшi зaпyщeнi eкзeмпляpи гaджeтa вжe тecтyютьcя кepiвництвoм кoмпaнiї RED, пишe The Verge.

“Пepший пiшов… Я можу з гордістю сказати, що мій поточний телефон (і Джарреда теж) це робочий Hydrogen ONE, серійні номери EVT1- 0001 і 0002. Хоча є ще кілька речей, які потрібно додати, він робить все, що потрібно від стільникового телефону… плюс відображає 4V контент. Це чудово. Я абсолютно щасливий. У нас обох є саме те, що ми хотіли”, – розповів на форумі засновник і генеральний директор компанії RED Джим Джаннард.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

За словами Джаннарда, смартфон отримає 5,7-дюймовий екран, який зможе працювати в двох режимах: звичайному 2D-режимі і голографічному режимі 4V, який, як каже Джаннард, видаватиме картинку “краще, ніж в 3D”, не вимагаючи окулярів. Джаннард зазначив, що компанія також запустить Hydrogen Network – платформу, де можна буде ділитися відео в такому форматі.

Дисплей нового смартфона розроблено за участю стартапу Leia. Звичайний РК-дисплей доповнюється шаром нанотрубок, які забезпечують ефект дифракції. Це дозволяє екрану проектувати тривимірні об’єкти, які можна спостерігати під різними кутами.

“Офіційна дата відвантаження телефонів очікується десь влітку. Але телефони, на які надійшли попередні замовлення, будуть поставлятися клієнтам до цього терміну. ​​У нас буде день Hydrogen ONE в RED Studios для попереднього перегляду технології. Ймовірно, ми зробимо його в квітні”, – заявив Джим Джаннард.

Передзамовлення можна зробити вже зараз, але оплатити треба повну вартість пристрою: $1195 за модель з алюмінієвим корпусом, $1595 – з титановим.

“Hydrogen отримав один роз’єм для навушників. І подвійний слот SIM. Тобто: або два номери телефону або один номер телефону і одна картка Micro-SD. USB-C. Він важить грамів на 60 більше, ніж більшість стільникових телефонів з діагоналлю 5.7. Внутрішня батарея величезна. 4500mA. Я хотів би подякувати всім, хто розмістив передзамовлення. Ви не будете розчаровані”, – підкреслив Джим Джаннард.

За словами журналістів The Verge, якби всі ці специфікації виходили від маловідомого стартапу, а не від відомого виробника кінокамер, їх би не варто було сприймати серйозно. “І навіть у випадку з RED, важко собі уявити, що все це працює так красиво і гладко, як розповів Джим Джаннард”, – наголошується в статті The Verge.

Раніше НВ повідомляло, що компанія HMD Global розробляє смартфон під брендом Nokia, який оснащений модулем з п’яти камер. Якщо таку камеру зможуть запустити в масове виробництво, нові смартфони можуть представити вже наприкінці 2018 року.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.