Дворічні флагмани Samsung обзаведуться новою фішкою камери

47

Компанія Samsung офіційно оголосила про розширення функціональності камери своїх флагманів. Причому нововведення торкнеться не тільки майбутніх топових моделей, а й пристроїв, представлених два роки тому.

На офіційному форумі Samsung співробітник компанії звертається до користувачів, обіцяючи їм уже найближчим часом використання телеоб’єктива в режимі Pro. Він також повідомив, що як відповідальний за розробку камери на смартфонах Galaxy, просить всіх зацікавлених в поліпшення можливостей телеоб’єктива вносити свої пропозиції.

За словами представника Samsung, підтримка тельовіком режиму Pro дозволить любителям повозитися з настройками камери отримувати зображення в найкращій якості. Так, режим Pro дає можливість користувачам змінювати показники ISO, експозицію, витримку, фокус, баланс білого, контрастність, насиченість, тіні і відтінки.

Популярні новини  Samsung оголосила дату презентації Galaxy Fold 3 та інших новинок

Раніше режим Pro був доступний тільки для основного датчика камери смартфонів Galaxy, потім він став підтримуватися надширококутним сенсором. Очікується, що функціональність телеоб’єктива з режимом Pro буде розширена на таких пристроях, як Galaxy S10, Galaxy S10 +, Galaxy 20, Galaxy S20 +, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 FE, Galaxy S21, Galaxy S21 +, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+, Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy A72, Galaxy Fold і Galaxy Z Fold 2.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я