Власники дорогого Samsung Galaxy S21 поскаржилися на серйозні проблеми з камерою

83

Власники флагманів Samsung Galaxy S21 масово скаржаться на наявність проблем з камерою і нагріванням пристрою. У техпідтримку південнокорейського бренду факт існування проломів в функціонуванні смартфона визнали.

Останнім часом все більше користувачів дорогого флагмана стали скаржитися на роботу камери. Це стосується швидкодії, при запуску програма починає «гальмувати». У техпідтримку визнали збій і вказали, що пов’язаний він може бути з некоректною експлуатацією пам’яті.

Найчастіше «провисання» відбувається при перемиканні на портретний режим або спробах змінити масштаб. Виправити проблему Samsung збирається вже в рамках липневого поновлення для власників Galaxy S21. Апдейт також покликаний усунути надмірне нагрівання смартфона, на нього теж встигли поскаржитися багато користувачів.

Популярні новини  В Apple визнали провал iPhone mini і готуються до припинення продажів

На цьому перелік нововведень, які принесе оновлення, не закінчується. Samsung оптимізує продуктивність камери і движок портретного режиму. Простіше стане використання ефекту відеодзвінка, інші подробиці розробник розкрої пізніше.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я