Apple представила нову версію системи для iPhone – iOS 15

1759

Сьогодні на конференції для розробників WWDC 2021 компанія Apple представила iOS 15. Вона принесе багато корисних функцій на iPhone.

Насамперед Apple розповіла про зміни в відеодзвінках FaceTime. Наприклад, в них з’явилося придушення стороннього шуму – це зробить дзвінки комфортнішим. Також з’явився режим портрета, в якому зроблений фокус на обличчя – фон же розмиєтьсяя. Ще є функція SharePlay, що дозволяє ділитися з друзями різних контентом.

Також в iOS 15 з’явилися зведення повідомлень. Вони збирають в зручній формі всі отримані повідомлення, щоб користувач не пропустив важливе. Крім того, з’явилися режими для повідомлень. Можна включити режим «Не турбувати», і повідомлення не будуть відволікати від справ. Ще є режим «Focus», який дозволяє відібрати потрібні джерела повідомлень. Наприклад, на роботі будуть приходити тільки повідомлення з робочих програм.

Популярні новини  Apple не буде змушувати користувачів оновлюватися до iOS 15. Вони зможуть залишитися на iOS 14

Що стосується фотографій, то додаток Photos тепер має функцію для розпізнавання тексту. А в Messages тепер можна відправляти кілька знімків у вигляді альбому.

iOS 15 стане доступна всім користувачам восени.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я