Нова зарядка Huawei на 135 Вт підійде для смартфонів і ноутбуків

32

У мережі з’явився перший знімок ще не представленого блоку живлення Huawei. Компактний пристрій примітний не тільки високою вихідною потужністю, але і своєю універсальністю: його можна буде використовувати як для лептопів, так і для гаджетів поменше.

Судячи з опублікованого в Weibo знімку, новий аксесуар призначений як для ноутбуків, так і для смартфонів. Блок живлення потужністю 135 Вт підтримує широкий діапазон вихідних напруг при різній силі струму, аж до пікового значення – від 5В / 3А до 20 В / 6,75 А. Джерело також заявляє про сумісність новинки з більшістю популярних протоколів швидкої зарядки: PD, DCP, QC2.0, QC4, FCP, SCP і іншими.

Повідомляється, що новинка отримає універсальний порт USB Type-C. Вона зможе замінити відразу кілька блоків живлення для різних гаджетів в якості альтернативи розсипи окремих ЗП, що зручно як в подорожах, так і в побуті. Аксесуар вже пройшов сертифікацію у регулятора FCC і приблизно буде представлений разом з новою флагманської серією HUAWEI P50. Актуальні моделі смартфонів бренду підтримують вхідну потужність до 66 Вт. Вартість нового блоку живлення поки невідома.

Популярні новини  Білі смартфони Meizu 18 моментально розкупили і перепродують вдвічі дорожче

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я