Google навмисно приховувала налаштування геолокації на Android

26

Згідно з документами генпрокуратури штату Арізона, Google продовжував збирати дані про місцезнаходження своїх користувачів, навіть коли власники смартфонів відключали передачу даних про геолокацію.

Керівники та інженери компанії визнали, що були в курсі стеження. За інформацією видання Insider, Google намагалися переконати виробників пристроїв на Android заховати від користувачів налаштування геолокації.

Спочатку фахівці Google намагалися полегшити доступ користувачів Android до налаштувань приватності. Однак, по ходу випробувань системи, простота доступу, почала розглядатися як проблема. Після цього представники компанії почали звертатися до виробників смартфонів – зокрема, до LG – з проханням заховати налаштування приватності.

Популярні новини  Windows 11 зможе запускати Android-додатки

Згідно зі свідченнями колишнього віце-президента Google Джека Менцеля, який курирував розробку «Google Карт», щоб система Android не змогла автоматично визначити дані місця розташування, користувач повинен був вказати неправильну адресу. Старший менеджер Google по продукту Джен Чаї, яка відповідала за сервіси геолокації, не знала, як саме різні налаштування приватності Google взаємодіють один з одним.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я