В Instagram з’явилася нова функція, яка дозволяє приховувати лайки

48

У соціальній мережі Instagram з’явилася функція, що дозволяє приховувати під своїми постами в стрічці позначки “подобається”. Про це йдеться в блозі компанії, передає УНН.

Цитата

“З сьогоднішнього дня користувачі зможуть вибирати чи приховувати лічильник відміток “подобається” під своїми постами в Instagram чи ні, чи приховувати від себе кількість позначок “подобається” під постами з стрічки новин”, – зазначено в повідомленні компанії.

Деталі

Тестування нової функції проходило в кількох країнах. Протягом місяців компанія обробляла й аналізувала отриманий зворотний зв’язок.

Причиною нововведення стало прагнення компанії допомогти деяким користувачам знизити відчуття соціального тиску.

Популярні новини  Sony показала потенційний флагманський смартфон Xperia 2022 року

Для активації функції потрібно перейти в налаштування програми і вибрати відповідний пункт або натиснути на іконку з трьома крапками в правому верхньому куті над своїм або чужим постом, а потім вибрати пункт “Приховати лічильник лайків”. Після приховування лайків користувачі як і раніше зможуть бачити в статистиці, хто взаємодіяв з їх постами.

Протягом найближчих тижнів можливість приховування лайків з’явиться і в Facebook.

Додамо

Facebook вперше почав тестування функції приховування лайків у вересні 2019 року, щоб побачити, чи поліпшить це досвід використання платформи. Instagram теж поступово продовжував тестувати аналогічну можливість.

Джерело: УНН

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я