HarmonyOS 2.0 виявилася швидша за MIUI 12.5 в реальних умовах

35

На YouTube-каналі Atnarr Tech опублікували відеоролик, в якому нам порівнюються смартфон Xiaomi, що працює під управлінням оболонки MIUI 12.5 на базі операційної системи Android, а також телефон Huawei з HarmonyOS 2.0.

У відеоролику нам демонструє одночасний запуск одних і тих же додатків на смартфонах з HarmonyOS 2.0 і MIUI 12.5. Добре видно, що по швидкості запуску додатків HarmonyOS 2.0 не поступається MIUI 12.5, а іноді випереджає фірмову оболонку Xiaomi.

Бета-тестування HarmonyOS 2.0 для розробників стартувало в грудні минулого року. Huawei недавно відкрила чергову фазу відкритого бета-тестування HarmonyOS 2.0, але вона доступна тільки для китайських користувачів.

Нещодавно те ж джерело опублікувало відеоролик, яке демонструє смартфон Xiaomi, що працює під управлінням оболонки MIUI на базі операційної системи HarmonyOS 2.0 . Також ми викладали відео, що показує , як Huawei Mate 40 Pro під управлінням HarmonyOS 2.0 працює з усіма додатками Google.

Популярні новини  Названо спосіб відключення надокучливих сповіщень на смартфонах Xiaomi

За словами Вана Ченлу (Wang Chenglu), президента підрозділу Huawei, що займається розробкою ПЗ для користувача пристроїв, компанія планує почати масове поширення оновлення в червні цього року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я