У листопаді Xiaomi представила Poco M3, який просто розірвав ринок – на старті продажів всього за півгодини його придбали аж 70 тисяч разів. Катастрофічне число, враховуючи, що смартфон дебютував тільки на AliExpress. «Трійка» стала бестселером в сегменті до 7 000 грн, але у неї були свої недоліки.
А на початку січня компанія випустила Redmi 9T, який був занадто схожий на PocoPhone, але мав кілька переваг. До квітня девайс ніяк не міг доїхати до України, його зливали лише «сірі» продавці за дуже завищеними цінами. Але в середині минулого місяця апарат нарешті офіційно завезли в країну, тому у нас з’явилася причина розповісти про нього.
Нижче – 5 плюсів і 2 мінуса Redmi 9T
Головне достоїнство моделі в порівнянні з хітовим «поко» – наявність NFC-чіпа для безконтактних платежів. Якщо ви з числа таких людей – сміливо хапайте Redmi 9T .
В іншому вони практично однакові, тому всі переваги «редміка» відносяться і до M3. Серед них: крута автономність завдяки монструозної аккуму на 6K mAh, чіткий FullHD-екран, нормальна продуктивність через чіпсета Snapdragon 662 і гідні стереодинаміки.
Але є і недолік: величезні габарити. Пристрій важить майже 200 грамів, а його товщина – майже 1 см! До того ж гаджет виконаний з дешевого пластику, тому користуватися ним максимально некомфортно. Ще один неприємний момент: деякі користувачі стверджують, що Смарта не вистачає яскравості – користуватися «дев’яткою» на сонці важкувато.
Вердикт : якщо нюанси некритичні для вас, однозначно беріть «Redmi 9T» – це один з найкращих варіантів в цій ціновій категорії. Але якщо вам раптом не потрібен NFC-модуль, радимо взяти Redmi Note 10 з OLED-дисплеєм, процем Snapdragon 678 і підтримкою реактивної 33-ватної зарядки. Хочете смартфон з NFC і приємними габаритами? Ваш вибір – Vivo Y31 зі схожими на «Redmi 9T» характеристиками, але з урізаним АКБ на 5000 mAh. Всі потрібні лінки продублюємо нижче.