Google створила пристрій з абсолютно новою операційною системою

557

На сайті організації Bluetooth SIG, що займається сертифікацією використання технології Bluetooth на різних пристроях, виявлено згадку нового гаджета Google. І це було б рядовою подією, що не заслуговує на особливу увагу, якби не одна особливість.

Пристрій називається Google Home Hub, а в якості операційної системи в ньому використовується Fuchsia – це платформа, яку Google розробляє і тестує вже кілька років. Розробникам навіть є її технічний опис і різні утиліти для роботи з нею, однак досі не було випущено жодного комерційного продукту, в якому вона б використовувалася.

Очевидно, що Google Home Hub – нова модель гібрида розумної колонки і планшета. Google випускає такі гаджети з 2018 року, але до цих пір в них використовувався Android. За задумом компанії, Google Home Hub – центр розважальної системи з підтримкою голосового асистента і можливістю управління пристроями розумного будинку.

Google Home Hub
Нова модель Google Home Hub вже пройшла сертифікацію, а операційна система Fuchsia, використовувана в цій моделі, носить номер 1.0. З цього можна зробити висновок, що новинка вже готова до виробництва, скоро буде представлена і з’явиться у продажу. Не виключено, що Google представить її напередодні або на відкритті конференції для розробників I / O, яка буде проходити в цьому році з 18 по 21 травня.

Fuchsia – модульна операційна система, яка може застосовуватися на будь-яких видах пристроїв (гаджети розумного будинку, що носиться електроніка, мобільні пристрої, ноутбуки, комп’ютери і т. і.) Виробники зможуть вибирати тільки ті компоненти операційної системи, які задіюються в конкретному пристрої, що дозволяє збільшити безпеку і оптимізувати витрати пам’яті та інших ресурсів.

Популярні новини  Google Chrome стане швидшим, але буде використовувати більше ресурсів

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я