Huawei P50 порівняли з гнучким Huawei Mate X2 на живих фото

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У китайській соціальній мережі Weibo з’явилися реальні фотографії, на яких прототип Huawei P50 (макет без електронної начинки) порівнюється з гнучким флагманом Huawei Mate X2. Фото вже були опубліковані інсайдерами з більш звичного нам твіттера. Знімки дозволяють оцінити габарити Huawei P50, а також розміри тильної камери пристрою.

У P50 корпус більш круглий, крім того, він менший, ніж гнучка модель. Модуль основної камери у P50 нагадує такий у Nova 8, а ось у Mate X2 більше схожий на блок від P40. Селфі-камера у P50 знаходиться по центру. 

Офіційна прем’єра Huawei P50, за чутками, відбудеться вже 17 червня. Разом з Huawei P50 будуть представлені Huawei P50 Pro і флагманський Huawei P50 Pro + – апаратною основою новинок стануть чіпсети Kirin 9000L, Kirin 9000E і Kirin 9000 відповідно. Працювати все три пристрої будуть на операційній системі HarmonyOS 2.0, створеної самою Huawei (раніше смартфони компанії працювали на Android з фірмовою оболонкою EMUI). 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.