У Xiaomi придумали, як зробити швидшими застарілі смартфони

389

За даними інсайдера Digital Chat Station, Xiaomi готує оригінальний апгрейд фірмової оболонки MIUI. З його допомогою користувачі смартфонів, випущених кілька років тому, зможуть підвищити їхню продуктивність шляхом простого оновлення прошивки.

Мова про технології віртуальної пам’яті. Її ідея полягає в прискоренні гаджетів з порівняно невеликим (3-4 ГБ) обсягом оперативної пам’яті. Це відбуватиметься завдяки резервуванню частини накопичувача під файл підкачки, йдеться у повідомленні на Weibo.

Примітно, що саме ядро ​​Android дозволяє розширювати віртуальну пам’ять, але подібна функціональність за замовчуванням не активована. Така технологія раніше вже використовувалася деякими виробниками смартфонів, але так і не стала стандартом технічних складнощів.

Популярні новини  Xiaomi тестує функцію MIUI Battery Health Indicator. Вона допоможе продовжити життя акумулятора смартфона

Коли саме Xiaomi випустить відповідний патч для активації технології “розгону” гаджетів, інформатор не уточнює. Є припущення, що спочатку нова функція з’явиться у тестовій версії MIUI, а потім буде інтегрована і в публічну збірку прошивки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я