Бракований iPhone 11 Pro з «кривим» яблуком продали на аукціоні

499

Бракований iPhone 11 Pro з дефектом друку логотипу був проданий за $ 2700. Про це повідомляє PhoneArena з посиланням на Twitter-акаунт Archive Internal.

Через помилки обладнання на виробництві логотип «яблука» на задній кришці виявився зміщений і по горизонталі, і по куту нахилу. Одержаний девайс з яблуком виїхав з фабрики нарівні з іншими і потрапив до пересічному покупцеві. Експерти стверджують, що, завдяки суворому контролю на заводах Apple, шанс, що такий пристрій потрапить до споживача, мізерно малий – один до 100 мільйонів, або навіть менше. Набагато частіше зустрічається більш банальний брак – пил під склом камери iPhone, «засвітки» дисплея в кутку або дефект фарбування задньої скляної панелі. В результаті iPhone 11 Pro з кривим логотипом був проданий за $ 2700, що майже втричі перевищує його звичайну вартість на старті продажів. У коментарях до твіту Archive Internal жартують, що, мабуть, варто купити такий iPhone за $ 2700 і заховати його в чохол.  

Лінійка iPhone 11 стала останньою перед невеликим редизайном пристрої – iPhone 12 отримав корпус з рівними гранями «а-ля iPhone 4 і 5». Крім дизайну, 2020 подарував фанатам Apple новий пристрій – iPhone 12 mini, який виявився менший ніж «вісімка» або SE-2, але при цьому наділений флагманськими характеристиками. Однак, незважаючи на його популярність серед користувачів інтернету, Apple залишилася незадоволена продажами і в березні скоротила виробництво «Міні» на користь інших моделей 12-ї лінійки. У 2021 році очікується вихід iPhone 13 зі зменшеним чубчикомLTPO-дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц і новими кольорами корпусу. 
Популярні новини  Розкрито ціна і терміни релізу за межами Китаю першого складаного смартфона Xiaomi

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я