Показали iPhone без чубчика з додатковим екраном на фото

419

У Мережі з’явилися неофіційні рендери гіпотетичного смартфона iPhone, який цілком може колись побачити світло, якщо дизайнерське рішення, реалізоване в Xiaomi Mi 11 Ultra, стане популярним. Компанія Apple не соромиться довгий час використовувати в своїх смартфонах перевірені часом рішення, проте в підсумку переймати у колег зі світу Android нові технології. Так може статися і з додатковим екраном, якщо слідом за Xiaomi Mi 11 Ultra він почне з’являтися і в інших моделях, а також доведе свою спроможність.

Показаний на рендері смартфон iPhone оснащений квадрокамерой з чотирма датчиками зображення, а також додатковим сенсором і світлодіодним спалахом. Поруч з камерою розташований додатковий екран у формі квадрата з округленими кутами, на якому відображаються дата, час, заряд акумулятора. Імовірно, на цьому ж екрані зможуть відображатися повідомлення додатків, крім того, його можна буде використовувати як видошукач, щоб робити Селфі на основну камеру.

Популярні новини  128 мільйонів користувачів iOS завантажили додатки з вірусами з App Store

Даний концепт смартфона позбавлений вирізу під фронтальну камеру, яка може виявитися подекранной. Втім при наявності другого екрану необхідність в селф-камері зникає, тому як її може повністю замінити основний блок камер. Додатковий екран також можна використовувати для відеодзвінків. У нижній частині задньої панелі показані три металевих контакту, які можуть використовуватися для бездротової зарядки. Добре видно, що смартфон позбавлений роз’єму для зарядки і передачі даних.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я