Xiaomi Mix Fold порівняли з iPad mini

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Генеральний директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo нагадав про швидкий вихід гнучкого смартфона Xiaomi Mix Fold, а також опублікував цікаве зображення, на якому новинка порівнюється з планшетом iPad mini.

Очевидно, що Xiaomi намагається наштовхнути користувачів на думки про те, що компактні планшети втрачають сенс свого існування після появи згинаючих смартфонів. Якщо не звертати уваги на ціну, то iPad mini програє Xiaomi Mix Fold по всіх параметрах.

Габарити Xiaomi Mix Fold складають 173 х 133 мм, а iPad mini має габарити 203 х 134 мм, при цьому пристрої оснащені екранами діагоналлю 8,01 і 7,9 дюйма відповідно. Дисплей у планшета Apple оснащений величезними за сучасними мірками рамками.

Також не варто забувати про типах дисплея. У Xiaomi Mix Fold встановлена ​​AMOLED-панель з підвищеною щільністю пікселів, кращої яскравістю і значно вищою контрастністю.

Xiaomi Mix Fold має надійти в продаж 16 квітня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.