Таким буде складаний смартфон Xiaomi

272

У китайській блогосфері з’явилися фотографії або прес-рендери ще не випущеної новинки Xiaomi. Джерело витоку повідомляє, що саме так може виглядати складаний смартфон, який незабаром представить ця компанія.

Судячи з цієї витоку, смартфон може складатися навпіл і в цьому стані схожий на пудреницю або дзеркальце. У складеному вигляді у смартфона невеликий квадратний екран, а в розкритому матриця звичного за сучасними мірками розміру (ймовірно, близько 6,5 дюймів). Користуватися камерою можна в обох режимах роботи.

У деяких інших виробників (наприклад, Samsung і Huawei) інший підхід до дизайну таких пристроїв. У складеному стані їх смартфони мають звичні розміри (хіба що помітно товщі), а в розкритому вони перетворюються в планшет. Втім, існуєMoto Razr приблизно з такою ж ідеологією, як у Xiaomi, а також кілька прототипів TCL , які так і не вийшли в продаж, хоча і були показані на кількох виставках електроніки.

Популярні новини  iPhone 13 Pro показали на 3D-рендерах

 

Якими характеристиками володітиме цей смартфон поки невідомо, але напевно вони будуть максимально топовими або близько до того. Інсайдери знають тільки те, що гнучку AMOLED-матрицю для цієї новинки для Xiaomi поставляє компанія Samsung.

Xiaomi працює над створенням складного смартфона вже кілька років і в 2019 році навіть показувалаконцепт одного з варіантів пристрою. Проте компанія досі не випустила цю новинку в продаж. Інсайдери говорять, що складаний смартфон Xiaomi буде коштувати дешевше аналогів від інших брендів. Мабуть, Xiaomi сподівається тим самим популяризувати новий вид пристроїв і зробити їх більш доступними масовому споживачеві.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я