Показали перші зображення смартфона Huawei з додатковим екраном

384

Компанія Huawei зареєструвала патент, в якому описується незвичайний смартфон з додатковим екраном на задній панелі. Дизайнер HoiINDI використовував патентні зображення для створення якісних тривимірних зображень майбутнього устрою.

На фронтальній панелі ми бачимо отвір для здвоєної фронтальної камери, а також вигнутий з боків екран, який має невеликі рамки зверху і знизу. Найбільший інтерес викликає задня панель пристрою, де розташовується не тільки блок основної камери, але і додатковий екран.

В описі патенту говориться, що на цьому додатковому екрані може відображатися різна інформація, включаючи час, дату, прогноз погоди, заряд акумулятора, повідомлення додатків. Очевидно, що цей дисплей також може використовуватися в якості видошукача. Це дозволити робити більш якісні Селфі на основну камеру.

Виникає питання: навіщо в екрані смартфона залишили виріз для фронтальної камери, без якої при наявності додаткового екрану цілком можна обійтися? Точно таке ж питання ми задавали в новини, присвяченій прототипу смартфона Xiaomi Mi 11 Ultra , який теж отримав додатковий екран і фронтальну камеру.

Популярні новини  Названо смартфони Huawei і Honor які можуть не отримати EMUI 11

В основній камері використовуються чотири модулі, включаючи перископну для якісного оптичного зуму.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я