ZTE демонструє прототип смартфона з підекранною камерою другого покоління

172

Сьогодні компанія ZTE виступала на форуме MWC 2021, продемонструвавши робочий прототип смартфона з оновленою фронтальною камерою під дисплеєм.

Mobile World Congress – це великий захід, куди приїжджають технологічні гіганти, щоб продемонструвати свої нові та інноваційні технології. На даний момент різні компанії оголосили про свої досягнення в таких напрямках, як: 5G, штучний інтелект, розумний будинок, розумні подорожі та інші інновації. ZTE також провела конференцію на заході і представила свою технологію камери під дисплеєм другого покоління. Першим пристроєм з дисплеєм нового типу став Axon 20 5G, випущений в минулому році.

З тих пір компанія внесла поліпшення в нову технологію відображення, одним з основних апгрейдів стала щільність пікселів. У той час як перша ітерація дебютувала з щільністю пікселів 200ppi, панель дисплея другого покоління має щільність пікселів 400ppi. Іншими словами, екран зможе відображати більш різкі і чіткі зображення. Крім того, компанія також націлена на забезпечення більш стабільного відображення на головному екрані. Також збільшилася частота оновлення зображення до 120 Гц.