Китайці купують новий флагман Redmi наосліп

241

Компанія Xiaomi відкрила в Китаї передзамовлення на ще не випущений і навіть не анонсований новий флагманський смартфон бренду Redmi. Модель Redmi K40 виставлена в інтернет-магазині Xiaomi Mall і в маркетплейсе JD.com.

Користувачі поки не знають, як буде виглядати цей смартфон і якими технічними характеристиками він володіє. Ціни теж не оголошені, пропонується лише зарезервувати новинку, щоб отримати її в числі перших. На сторінці замовлення показаний лише фрагмент дизайну, на якому видно камеру і позначений зворотний відлік до презентації новинки. Очікується, що крім Redmi K40 компанія Xiaomi представить поліпшену версію цієї моделі з приставкою Pro.

Повноцінний анонс Redmi K40 і Redmi K40 Pro відбудеться 25 лютого. З чуток, у цих смартфонів будуть OLED-екрани виробництва Samsung з рекордно маленьким вирізом для фронтальної камери, потрійна основна камера, модуль Wi-Fi 6 і топовий процесор Qualcomm Snapdragon 888. На міжнародному ринку за межами Китаю ці моделі, швидше за все, будуть продаватися під брендом Poco.