Samsung показала ще один варіант гнучкого дисплея

185

Компанія Samsung запропонувала ще один варіант смартфона з гнучким дисплеєм: опис пристрою опубліковано на сайті Всесвітньої організації інтелектуальної власності (World Intellectual Property Organization, WIPO).

Ресурс LetsGoDigital у співпраці з Concept Creator представив рендери апарату, сформовані на основі патентної документації. Зображення дають уявлення про конструктивні особливості гаджета.

Мова йде про смартфон-слайдер, який користувачі зможуть розсовувати по ширині. При цьому буде відкриватися доступ до додаткової секції гнучкого екрану, яка в складеному стані прихована всередині корпусу. В результаті, корисна площа дисплея збільшиться приблизно на 30%.

Для тильної сторони пропонуються кілька варіантів виконання. Тут може бути встановлений, скажімо, допоміжний екран. Крім того, розглядається можливість застосування особливого гнучкого матеріалу, який дозволить задній панелі витягуватися з корпусу подібно фронтальному дисплею.

Основна камера новинки, як зазначається, може бути виконана в стилі смартфонів Galaxy S21. Вона отримає як мінімум три оптичних компонента з датчиками зображень. Серед іншого згаданий екранний дактилоскопічний сканер для зняття відбитків пальців.

Чи збирається Samsung створювати комерційний апарат на основі запропонованого дизайну, поки не ясно.

slide5.jpg