Інсайдер розповів про три майбутні новинки Xiaomi з гнучкими екранами

71

В останні роки багато виробників електроніки запатентували різні варіанти гаджетів зі згинаються дисплеєм, але далеко не всі такі пристрої були представлені на ринку. Незабаром список брендів, які випускають серійні моделі смартфонів з гнучким екраном, поповнить і Xiaomi. Про це розповів у своєму звіті галузевої інсайдер Росс Янг – і назвав відмінні риси прийдешніх новинок, а також очікувані терміни їх релізу.

За словами аналітика, компанія має намір випустити в 2021 році відразу три пристрої в новому для себе форм-факторі. Зокрема, конструкція першої моделі буде складатися дисплеєм назовні, подібно HUAWEI Mate Xs. Друга, в свою чергу, буде нагадувати Samsung Galaxy Fold – при згинанні основний дисплей буде прикритий від зовнішніх впливів. Нарешті, третій новинкою Xiaomi, за даними джерела, стане гнучка розкладачка.

Технічні характеристики і точну дату релізу зазначених апаратів інсайдер не повідомляє. Раніше в мережі вже з’являлися різні патенти компанії на дизайн смартфонів з гнучкими дисплеями, однак сам вендор ще не анонсував появи подібної електроніки. Можлива вартість згинаються гаджетів Xiaomi також невідома.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я