Користувачі iOS 14 зіткнулися з новим неприємним багом

647

Власники iPhone, що працюють під управлінням iOS 14, вже зіткнулися з кількома прикрими проблемами. Спершу система відмовлялася запам’ятовувати список додатків встановлені за замовчуванням, а пізніше один з апдейтів урізав автономність ряду моделей iPhone. Чергова неприємність, на яку поскаржилися власники фірмових апаратів, виявилася пов’язана з функцією SMS.

На форумі видання MacRumors стали з’являтися пости власників iPhone 12, що посвідчують, що штатний додаток «Повідомлення» поводиться дивно. По-перше, воно не показує раніше отримані повідомлення, по-друге, повідомлення про нові SMS просто не відображаються на дисплеї. Причому зачіпає проблема як листування в режимі діалогу, так групове спілкування.

Як з’ясувалося пізніше, баг торкнувся не тільки iPhone 12, але і інші смартфони Apple, що працюють на iOS 14. Більш того, про проблеми з повідомленнями повідомляли і користувачі сторонніх додатків на зразок Signal і WhatsApp. Перезавантаження пристрою, скидання до заводських налаштувань і спроби відключення синхронізації з сервісом iCloud проблему, за словами «постраждалих», не виправляють.

Apple скарги користувачів поки не прокоментувала. При цьому в недавно представленої iOS 14.2.1 ситуація була частково виправлена, але торкнулася лише MMS. Користувачі бета-версії iOS 14.3 відзначають, що на їх пристроях баг з SMS більше не з’являвся.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я