OPPO Reno5 Pro+ з корпусом-хамелеоном показали на перших зображеннях

127

Слідом за дизайном базової версії смартфона Reno5 і його Pro-модифікації в мережі з’явилися і перші зображення старшої моделі майбутньої серії – Reno5 Pro +. Як виявилося, від інших представників фірмової лінійки гаджет буде відрізнятися не тільки конфігурацією камери, але і унікальним дизайном задньої кришки: вона зможе змінювати забарвлення без використання сторонніх аксесуарів.

За даними інсайдерів, виробник оснастить смартфон задньою кришкою з електрохромного скла – при подачі напруги вона зможе змінювати своє забарвлення. Крім того, новинка імовірно буде використовувати таку колірну індикацію для сповіщення про вхідні дзвінки та повідомлення і в інших сценаріях використання пристрою.

Ще однією особливістю моделі стане «перископний» зум-об’єктив, під яким розміститься витягнутий модуль спалаху, що складається з декількох LED-елементів. Крім того, додаткова подвійна спалах буде «приписана» до основного набору датчиків з роздільною здатністю головного сенсора 50 Мп.

Очікується, що гаджет отримає загнутий з боків екран з частотою оновлення 90 Гц і врізаної Фронталки на 32 Мп, а також акумулятор ємністю 4500 мАг з підтримкою технології швидкої зарядки потужністю 65 Вт. Презентація серії смартфонів OPPO Reno5 відбудеться 10 грудня 2020 року, ціна новинок виробником не розкривається.