OPPO розповіла про перспективи запуску «рулонного» смартфона

108

На конференції INNO 2020 OPPO показала концептуальний смартфон OPPO X 2021, особливістю якого став оригінальний форм-фактор з дисплеєм який згортаєтсья в рулон. Через кілька днів представники компанії відповіли на питання журналістів про можливу дату релізу такого пристрою.

«В даний час у нас немає по комерціалізації OPPO X 2021. У той же час він служить певним орієнтиром для розвитку форм-факторів перспективних смартфонів. Щоб просувати такий гаджет в якості серійного, потрібен час на вивчення ринку », – заявили представники OPPO.

З чуток, OPPO не планує запуск гаджета в масове виробництво, оскільки на ринку поки немає гнучких дисплеїв, які мають достатню міцність. Готовий результат не відповідає очікуванням компанії, в зв’язку апарат зараз не підходить для повсякденної експлуатації.

Інсайдери стверджують, що OPPO використовувала для концептуального OPPO X 2021 екран компанії BOE, а сам проект все ще знаходиться в стадії розробки. На бічній грані OPPO X +2021 передбачена сенсорна область, свайп по якій активує механізм розтягування або згортання дисплея між жорсткими рамками корпусу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я