Найбільш технологічний і дорогий смартфон Huawei. З’явилися характеристики гнучкого Mate X2

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Гнучкий смартфон Huawei Mate X2 під каталожними номерами TET-AN00 і TET-AN10 пройшов сертифікацію ряду китайських регуляторів. 

Тепер ми знаємо, що новинка буде підтримувати швидку 66-ватну зарядку. Також підтверджується інформація, що в основі смартфона буде лежати SoC Kirin 9000. Запаси цієї платформи у Huawei явно невеликі, але і продажу Mate X2, який явно буде дуже дорогим, великими не будуть.  

Основний дисплей смартфона буде характеризуватися діагоналлю 8,3 дюйма і дозволом 2480 х 2220 пікселів. Крім того, екран буде 120-Герцева. Крім того, відомо про квадрокамере з парою датчиків дозволом 40 Мп, що трохи дивно, так як найсвіжіші датчики Huawei мають дозвіл 50 Мп.  

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Нагадаємо, згідно з чутками і витокам, Huawei Mate X2 матиме конструкцію, як у Galaxy Z Fold, тобто буде складатися основним екраном всередину. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.