Блогер наочно оцінив ProRAW-фотографії в iPhone 12 Pro

27

Однією з особливостей Pro-версії iPhone 12-й серії стала можливість зйомки в новому форматі ProRAW, розробленому Apple. У порівнянні зі звичайним RAW такі фото містять більше даних, що дає користувачеві більше можливостей по редагуванню знімків. Автори YouTube-каналу A Better Computer вирішили перевірити роботу нової функції на практиці.

Підтримка ProRAW з’явилася в прошивці iOS 14.3, яка зараз знаходиться в стадії бета-тестування. Перевірити ефективність цього формату блогери вирішили в максимально складних для смартфона умовах – вночі. Разом з тим його порівняли зі стандартним нічним режимом, доступному і на звичайному iPhone 12.

Автор ролика наочно показав, що знімок, зроблений в ProRAW-форматі, дійсно містить більше інформації і дає більш широкі можливості обробки, дозволяючи «витягнути» більше деталей в темних і яскравих областях. Втім, різниця з автоматичним режимом не настільки очевидна.

Додатково зазначається, що працювати з ProRAW-файлами куди комфортніше, ніж з RAW-знімками, отриманими за допомогою сторонніх програм на зразок додатка Halide. Останні виходять дуже гучними і менш деталізованими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я