Samsung встановила рекорд на рідному ринку в Кореї

91

Samsung домоглася рекордних продажів смартфонів в третьому кварталі поточного року. Компанії навіть вдалося обійти за кількістю проданих смартфонів в США свого основного конкурента — компанію Apple.

Також компанія показала рекордні результати на своєму рідному ринку в Південній Кореї. Частка Samsung на корейському ринку досягла 72,3% в порівнянні з 67,9%, продемонстрованими роком раніше. Корейський ринок вирізняється своєю специфікою тим, що на ньому понад 90% займають всього три компанії. Крім Samsung це LG, на частку якої припадає 9.6% корейського ринку, і компанія Apple, у якої ще 8.9%. Продажі Samsung в третьому кварталі досягли рівня 3.4 млн пристроїв. Таким результатам сприяли продажі моделей Galaxy Note 20 і лінійки гнучких смартфонів Galaxy Z Flip 5G і Galaxy Z Fold 2.

Аналітики очікують, що частка Samsung в четвертому кварталі буде нижчою через конкуренцію з новою лінійкою смартфонів iPhone 12, попит на яку прогнозують на високому рівні. Для конкуренції з iPhone 12 компанія Samsung має намір представити свою наступну флагманську серію Galaxy S21 раніше, ніж зазвичай.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я