Смартфони

Секрети MIUI 12 і MIUI 11: 4 настройки, про які ніхто не знає

Share
Час читання: 2 хв.

Оболонка MIUI 12 від компанії Xiaomi володіє широким функціоналом, однак далеко не всі пункти інтуїтивно зрозумілі.

Докопатися до деяких прихованих налаштувань або системних “твіков” буває досить складно. Ми вирішили зібрати 4 найважливіших моменту, які поліпшать життя практично кожного власника Xiaomi, Redmi і Poco.

Власники смартфонів від Xiaomi з AMOLED-матрицею іноді скаржаться на те, що екран їх пристроїв мерехтить. Це вкрай негативно позначається на зорі і просто стомлює ваші очі. Насамперед нам потрібно встановити додаток Activity Launcher . Для усунення цієї проблеми зайдіть в розділ «Запуск Activity», прокрутити нижче і знаходимо значок “Налаштування”. Зайшовши в нього ми бачимо настройки “Усунення мерехтіння” і “Частота оновлення”. Перша, як ви вже зрозуміли, усуває мерехтіння матриці, а друга дозволяє налаштувати частоту оновлення зображення на дисплеї. Чим вище вона, тим плавніше картинка, але розплачуватися доведеться автономністю. Тут же можна відкалібрувати кольору “під себе”.

Xiaomi трохи змінила роботу з тимчасовими файлами. Тепер очистити кеш старим способом не вийде. Однак ви можете запустити Activity Launcher, набрати в пошуку слово «Сховище», перебуваємо рядок “дані кеш”, після чого можемо очистити їх все разом.

Ще однією проблемою може стати датчик освітленості. З переходом на нову версію MIUI 12, градація вимірювання яскравості змінилася. Деякі користувачі скаржаться, що датчик освітленості не функціонує належним чином, неправильно виставляючи яскравість дисплея, в залежності від навколишнього світу. Благо вирішити це все можна легко. У тому ж додаток Activity, які ми встановили раніше, знаходимо пункт «Device Health Services» заходимо в «Очистити сховище», після чого потрібно скинути настройки адаптивної яскравості.

Користувач може спробувати трохи збільшити автономність свого смартфона, що працює на оболонці MIUI 11 або MIUI 12. Використовувати потрібно все той же додаток Activity, посилання на яке є на початку статті, заходимо в розділ «Харчування і продуктивність», вибираємо другий режим і активуємо адаптивний режим . Мінусом адаптивного режиму може стати незначне зниження продуктивності, проте деякі цього не помітять.

Джерело: china-review.com.ua

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    П’ять привабливих бюджетних смартфонів з відмінними IPS-екранами

    Журналісти видання AndroidInsider підготували список з п'яти привабливих смартфонів з якісними IPS-екранами, які доступні за…

    16.12.2024

    Головні особливості нової версії Apple AirTag: що змінилося

    За чутками, вже наступного року Apple випустить нову версію свого пошукового трекера AirTag. У мережі…

    16.12.2024

    В мережу потрапили нові фото смартфонів iPhone 17

    Після витоків рендерів та інформації про конструкцію смартфонів лінійки iPhone 17 Apple Hub, у якого…

    16.12.2024

    Названо найкращі недорогі смартфони на кінець 2024 року

    Видання Tech Advisor опублікувало рейтинг найкращих бюджетних смартфонів 2024 року, зібравши пристрої, які поєднують доступну…

    16.12.2024

    iPhone зі складаним екраном: коли чекати конкурента Galaxy Z Flip

    Apple вже давно працює над складними апаратами iPhone, але поки що не випустила жодного такого…

    16.12.2024

    HDRezka випередив Netflix: Україна потрапила до топ-5 піратських країн

    Україна є одним із лідерів споживання піратського контенту. Так, кількість переглядів у Netflix приблизно в…

    16.12.2024