Смартфони

Секрети MIUI 12 і MIUI 11: 4 настройки, про які ніхто не знає

Share
Час читання: 2 хв.

Оболонка MIUI 12 від компанії Xiaomi володіє широким функціоналом, однак далеко не всі пункти інтуїтивно зрозумілі.

Докопатися до деяких прихованих налаштувань або системних “твіков” буває досить складно. Ми вирішили зібрати 4 найважливіших моменту, які поліпшать життя практично кожного власника Xiaomi, Redmi і Poco.

Власники смартфонів від Xiaomi з AMOLED-матрицею іноді скаржаться на те, що екран їх пристроїв мерехтить. Це вкрай негативно позначається на зорі і просто стомлює ваші очі. Насамперед нам потрібно встановити додаток Activity Launcher . Для усунення цієї проблеми зайдіть в розділ «Запуск Activity», прокрутити нижче і знаходимо значок “Налаштування”. Зайшовши в нього ми бачимо настройки “Усунення мерехтіння” і “Частота оновлення”. Перша, як ви вже зрозуміли, усуває мерехтіння матриці, а друга дозволяє налаштувати частоту оновлення зображення на дисплеї. Чим вище вона, тим плавніше картинка, але розплачуватися доведеться автономністю. Тут же можна відкалібрувати кольору “під себе”.

Xiaomi трохи змінила роботу з тимчасовими файлами. Тепер очистити кеш старим способом не вийде. Однак ви можете запустити Activity Launcher, набрати в пошуку слово «Сховище», перебуваємо рядок “дані кеш”, після чого можемо очистити їх все разом.

Ще однією проблемою може стати датчик освітленості. З переходом на нову версію MIUI 12, градація вимірювання яскравості змінилася. Деякі користувачі скаржаться, що датчик освітленості не функціонує належним чином, неправильно виставляючи яскравість дисплея, в залежності від навколишнього світу. Благо вирішити це все можна легко. У тому ж додаток Activity, які ми встановили раніше, знаходимо пункт «Device Health Services» заходимо в «Очистити сховище», після чого потрібно скинути настройки адаптивної яскравості.

Користувач може спробувати трохи збільшити автономність свого смартфона, що працює на оболонці MIUI 11 або MIUI 12. Використовувати потрібно все той же додаток Activity, посилання на яке є на початку статті, заходимо в розділ «Харчування і продуктивність», вибираємо другий режим і активуємо адаптивний режим . Мінусом адаптивного режиму може стати незначне зниження продуктивності, проте деякі цього не помітять.

Джерело: china-review.com.ua

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024