Lenovo найближчим часом презентує бюджетні смартфони Lemon

171

Кілька років тому Lenovo продавала бюджетні телефони під брендом Lemon для молоді в Китаї. Незабаром інші бренди, такі як Xiaomi, OPPO і Vivo, процвітали на домашньому ринку, а телефони Lemon почали зникати. Є хороші новини для людей, яким не вистачає телефонів марки Lemon. Вчора ввечері, спілкуючись з користувачами в соціальній мережі, генеральний менеджер Lenovo по мобільному бізнесу Чен Джин сказав, що компанія знову буде продавати телефони під брендом Lemon.

У минулому році Lenovo випустила такі телефони, як: Lenovo Z6 Pro, Z6 Pro 5G, Z6 Youth, K10 Note і багато інших. У цьому році бренд тільки запустив ігровий телефон Legion Pro в Китаї. Motorola знаходиться під крилом Lenovo з моменту її придбання в 2014 році. У 2019 вона випустила телефон Motorola P50, а в цьому році представила Motorola Razr 5G. Отже, за останні два роки Китай отримав всього два телефони Motorola. Схоже, що в компанії виникла деяка плутанина в тому, як керувати двома брендами для продажу телефонів на внутрішньому ринку.

Популярні новини  Популярні смартфони Xiaomi не отримають MIUI 13

Джин сказав, що керівництво чітко визначилось з пріоритетами для кожної лінійки. Lenovo і Motorola тепер по-різному орієнтуються в позиціонуванні своїх продуктів. Motorola буде орієнтуватися на аудиторію середнього і високого класу, а лінійка Legion від Lenovo буде зосереджена на продажі телефонів, орієнтованих на продуктивність. Телефони Lemon будуть орієнтовані на ринок початкового рівня.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я