Apple запустила новий сервіс для iPhone 12

399

На офіційному сайті компанії з’явився спеціальний розділ, в якому можна подивитися на поєднання різних кольорів нових смартфонів і аксесуарів для них.

Сайт називається «Студія iPhone 12» – це сторінка для мобільних пристроїв, на якій можна подивитися всі варіанти нових смартфонів Apple і аксесуари для них.

Віртуальна студія працює, як конструктор – потрібно вибрати модель і колір смартфона, чохол і додатково підібрати чохол-гаманець. Після примірки смартфон можна відразу ж замовити разом з аксесуарами.

Таким чином Apple хоче показати нові аксесуари з лінійки MagSafe, які кріпляться до кришки айфона на магнітах. Наприклад, в чохол-гаманець можна покласти свої банківські карти або пропуск і носити завжди з собою разом зі смартфоном.

Популярні новини  Apple подала в суд на Microsoft за дачу неправдивих свідчень

Щоправда, з цим магнітом є велика проблема – фірмовий чохол-гаманець за $59 постійно злітає, якщо спробувати засунути його в кишеню. А ще магнітна зарядка MagSafe залишає круглі відмітини на чохлах.

В Україні iPhone 12 і 12 Pro вже продаються, а маленький 12 mini і величезний 12 Pro Max доступні для попереднього замовлення. Цього року ціна на нові айфони починається від 31 тисячі гривень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я