У серію потужних смартфонів OnePlus 9 увійдуть три моделі

190

Минулого місяця повідомлялося, що компанія OnePlus проектує флагманські смартфони наступного покоління. Тепер мережеві джерела оприлюднили неофіційну інформацію про характеристики майбутніх пристроїв.

Проект носить кодове ім’я Lemonade, а на комерційному ринку новинки, стануть представниками сімейства OnePlus 9. Якщо вірити оприлюдненим відомостями, в серію можуть увійти три модифікації.

Зокрема, готується базова версія OnePlus 9 з шифром LE2110. Більш потужний варіант OnePlus 9 Pro фігурує під позначеннями LE2117, LE2119 і LE2120 – це можуть бути регіональні варіації одного і того ж пристрою. Нарешті, повідомляється про розробку якоїсь моделі LE2127: під цим кодом може ховатися новий представник сімейства або ж варіант OnePlus 9T.

Розкриваються деякі технічні характеристики смартфонів. Їм приписують наявність потужного процесора Qualcomm Snapdragon 875, а також дисплея AMOLED з частотою оновлення 144 Гц і отвором по центру у верхній області для одинарної фронтальної камери.

Серед іншого згадані стереодинаміки, контролер NFC, корпус із захистом від вологи і пилу за стандартом IP68. Пристрої нібито отримають підтримку 40-ватної бездротової і 65-ватної провідний зарядки. Анонс очікується в першому кварталі наступного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я