Камера iPhone 13 отримає суттєве покращення

378

Незважаючи на те, що iPhone 12 радує своїх власників не більше місяця, інсайдери, що спеціалізуються на «яблучної» продукції, вже зараз інформують маси щодо оснащення наступного покоління американських флагманів. Зокрема, аналітик Мінг-Чі Куо стверджує, що в значній мірі буде покращено ширококутний об’єктив в основному блоці камер.

Для початку зауважимо, що сьогодні до сих пір не відомі наміри виробника щодо іменування наступного покоління своїх смартфонів. Ймовірно, це буде iPhone 13, але купертіновци можуть переглянути погляди на цей рахунок. Що стосується можливих модифікацій Мінг-Чи вважає, що їх буде стільки ж, як і у iPhone 12. Тобто, це версії – iPhone 13, “13 mini”, “13 Pro” і “13 Pro Max”. Однак, знову ж таки, ця новина носить попередній характер, а не офіційний.

Продовжимо про найголовніше – характеристиках камери. Вищезгаданий інформатор вважає, що надширококутний об’єктив в iPhone 13 вмонтують наступного покоління – 6Р (в iPhone 12 встановлений «сверхшірік» 5К). Він буде володіти світлосилою f / 1.8 і автофокусом (AF). Для порівняння, в 12-версії об’єктив 5P, що має значення діафрагми f / 2.4 і фіксований фокус (FF).

Популярні новини  iPhone 13 — что ожидать от новинки Apple
Один з варіантів форм-фактора iPhone 13, запропонованих IT-дизайнерами

Крім цього, джерело повідомляє про наявність контракту Apple з тайванською компанією Largan Precision Co Ltd., яка зобов’язується виробити близько 70% об’єктивів 6P для iPhone 13. До речі, ця ж компанія виробила 50% об’єктивів 5P для iPhone12. Також Largan вперше буде поставляти купертінцам звукові котушки VCM (Voice Coil Motor).

Наостанок можна згадати і інші характеристики iPhone 13, які раніше вже «зливали» в мережі. З огляду на тенденції, флагман Apple 2021 року швидше за все буде мати 120-Герцева дисплеєм. Причому, це буде фірмова розробка компанії – LTPO (низькотемпературний полікристалічний оксидний дисплей). Крім цього, з найбільш вражаючих за прогнози аналітиків виділяється оснащення вбудованою пам’яттю розміром 1 ТБ.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я