Експерти повністю розібрали iPhone 12 і 12 Pro: деталі

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Фахівці компанії iFixit розібрали iPhone 12 і 12 Pro. Вони показали, що знаходиться всередині цих смартфонів, оцінили їх ремонтопридатність, а також з’ясували, наскільки їх компоненти взаємозамінні.

Реклама

Ремонтопридатність iPhone 12 і 12 Pro оцінена в 6 балів з 10 – досить високий результат, який показує, що розібрати ці смартфони можуть не тільки працівники авторизованих сервісних центрів, а й майже будь-який, у кого є прецизійні викрутки, промисловий фен, присоски, пластиковий медіатор і навички в такій справі.

У iFixit з’ясували, що акумулятори та екрани iPhone 12 і 12 Pro, а також більшість інших компонентів абсолютно ідентичні, а тому взаємозамінні. Для кріплення більшості модулів використовуються гвинти, а не клей, що значно полегшить роботу ремонтникам. Дисплей тепер відкривається з правого краю, а не зліва (на відміну від більш ранніх моделей), а L-образних акумуляторів більше немає, тепер батарея має прямокутну форму.

Всередині iPhone 12 і 12 Pro виявилася цікава деталь, чутки про яку ходили пару місяців – 18-компонентний магніт навколо котушки індуктивності на задній панелі. Завдяки йому бездротові зарядні пристрої з лінійки MagSafe можуть розташовуватися на корпусі так, щоб забезпечувати максимально швидку передачу електроенергії на акумулятор.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: