Android-аналогів iPhone 12 mini не існує: Apple домінує в цьому сегменті

746

Відомий китайський інсайдер Digital Chat Station стверджує, що китайські виробники не працюють над компактними Android-смартфонами з невеликими екранами. За його словами, вартість розробки компактних Android-смартфонів може виявитися занадто високою, крім того, для цього будуть потрібні модифіковані виробничі лінії.

Джерело наводить як приклад iPhone 12 mini. Apple довелося прикласти максимум зусиль, щоб створити цей смартфон. Справа в тому, що нестандартні комплектуючі: екран, акумулятор, шлейфи та інші компоненти, незважаючи на зменшений розмір, збільшують вартість виробництва сильніше, ніж при використанні стандартних елементів.

Популярні новини  iPhone з гнучким дисплеєм показали на якісних рендерах

Digital Chat Station стверджує, що ринковий попит на компактні смартфони сьогодні дуже низький, тому і прибуток буде аналогічним. В сучасних умовах в цьому напрямку може досягти успіху тільки Apple, вважає інсайдер. Раніше генеральний менеджер Redmi і виконавчий директор Xiaomi Лу Вейбінг (Lu Weibing) натякнув, що Redmi розглядає можливість випуску смартфона, який стане гідною відповіддю iPhone 12 mini. Він відразу попередив, що при цьому доведеться пожертвувати ємністю акумулятора і автономністю.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я