Приблизний час читання:3 хв

Xiaomi і OnePlus знущаються над iPhone 12 і Apple

Apple заявляє, що вона піклується про захист навколишнього середовища, але це спірна заява

0
Xiaomi і OnePlus знущаються над iPhone 12 і Apple

Відразу після анонса iPhone 12 компанія Xiaomi стала першою компанією, яка почала тродити Apple через комплекту поставки її нових смартфонів. Нагадаємо, тепер в комплект поставки входить тільки смартфон і кабель, який при цьому не підтримує швидку зарядку .

Вчора компанія Samsung заявила , що її смартфони Galaxy продовжують поставлятися з блоком живлення. Після чого знущання продовжили іспанський підрозділ Xiaomi і OnePlus.

Доброго ранку, шанувальники. Сьогодні нам приснилося, що наші смартфони позбулися комплектного зарядного пристрою. На щастя, це був просто кошмар.

Xiaomi

Компанія OnePlus також зробила акцент на те, що зарядний пристрій присутній в комплекті поставки її смартфонів. Більш того, представник Oneplus, який вів захід з презентації OnePlus 8T, заявив, що телефон буде поставлятися з блоком живлення потужністю 65 Вт, хоча він коштує вдвічі більше, ніж попередній адаптер.

Apple заявляє, що вона піклується про захист навколишнього середовища, що це рішення призведе до зменшення викидів вуглекислого газу і зниження видобутку корисних ресурсів. Заява спірна, так як багатьом доведеться докуповувати навушники та зарядні пристрій окремо.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут