Приблизний час читання:5 хв

Перший iPhone з підекранним сканером відбитка Touch ID може з’явитися раніше, ніж очікувалося

0

Якщо вірити чуткам, Apple вже давно працює над якоюсь технологією сканування відбитків пальців, яка буде вбудовуватися під дисплей. Недавній анонс оновленого iPad Air 4 з Touch ID, вбудовуваним в кнопку живлення, передбачає, що купертіновці можуть піти аналогічним шляхом з iPhone наступного покоління.

Інсайдер з ніком L0vetodream в своєму твіттері опублікував натяк на сканер відбитку пальців в нових iPhone. Раніше він був відомий деякими точними прогнозами.

У його повідомленні міститься рядок «MESA uts for iPhone», де MESA – це кодове ім’я Touch ID всередині Apple, а uts – ймовірно, скорочення від поєднання «під екраном» (under the screen), а решта досить очевидно.

Поки складно сказати, яка саме модель з серії iPhone 13 отримає сканер відбитка пальця. Наступного анонсу варто очікувати не раніше ніж через рік. Можна припустити, що Apple застосує нову технологію для SE наступного покоління, а для флагманського модельного ряду збереже можливість розблокування за допомогою Face ID.

Причина, по якій безліч користувачів хочуть повернути Touch ID очевидна. 2020 й рік виявився не кращим для сенсора Face ID, оскільки досить складно розблокувати iPhone в масці.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут