Названо смартфони, які найчастіше вибухають

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Як зазначає експерт, до вибуху схильні всі смартфони з пошкодженими або проблемними батареями.

Найчастіше вибухають смартфони компанії Samsung, яка навіть змушена була на хвилі паніки відкликати всі смартфони Galaxy Note 7 з продажу. Також відомі випадки, коли в руках у користувачів вибухала продукція Apple – не тільки айфони, але і Айпад.

Для того, щоб попередити вибух фахівець порадив не перегрівати і не згинати смартфон, оскільки такими діями можна пошкодити батарею. Крім того, зберегти батарею можна уникаючи тривалої зарядки і експлуатувати лише оригінальний зарядний пристрій. Також фахівець відзначив, що на те, що смартфон може вибухнути вказує «здуття батареї». При виникненні такої ситуації слід звернутися до фахівця для заміни.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.