Приблизний час читання:3 хв

Apple зменшить «гривку» в лінійці iPhone 13

0
Apple зменшить «гривку» в лінійці iPhone 13

Авторитетне іноземне видання 91Mobiles, пославшись на перевіреного інсайдера під ніком Ice Universe, повідомляє, що великий виріз у верхній частині дисплея збережеться в модельному ряду iPhone 12. Зменшення розмірів «чгривки» слід чекати вже в поколінні iPhone 13 в 2021 році.

Таким чином, розраховувати на повну відмову від неї годі було. Судячи з усього, купертіновці і в майбутньому продовжать розміщувати в «гривці» модуль розпізнавання осіб Face ID.

Популярні новини  Xiaomi Mi Mix 4 може стати складним смартфоном з камерою-слайдером

Apple зменшить «гривку» в лінійці iPhone 13

Можливо, що в наступному році в айфони також повернуть і дактилоскопічний сенсор Touch ID. Його можуть розмістити збоку (наприклад, нижче кнопки включення / виключення пристрою або ж прямо в ній, як це зроблено у випадку з iPad Air 4).

Apple зменшить «гривку» в лінійці iPhone 13

Нагадаємо, що Apple представить нові айфони вже 13 жовтня. У цей день ми чекаємо прем’єри відразу чотирьох нових смартфонів – 5,4-дюймового iPhone 12 Mini, 6,1-дюймового iPhone 12, а також преміальних iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max з 6,1- і 6,7-дюймовими дисплеями відповідно. Втім, за чутками, існує ще і якийсь п’ятий бюджетний айфон.

Популярні новини  iPhone 12 протестували на міцність волоськими горіхами

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут