Сучасні смартфони досягли рівня переносних комп’ютерів. У них навіть з’явилися функції, про які користувачі можуть і не здогадуватися. Ми підготували список таких неочевидних особливостей, які, швидше за все, є у вашому пристрої.
Екран темний, але запис йде – дана функція доступна на смартфонах марки Apple iPhone. Для її активації досить з заблокованого пристрою наполовину «підняти екранну шторку» для запису відео, включити її і тричі клікнути на кнопку Home. Очиститься екран через кілька секунд, а ваш запис при цьому не зупиниться.
Якщо ви хочете почерпнути інформацію зі статті, але вам з якоїсь причини незручно її читати, можете включити функцію Text-to-Speech. Вона доступна тільки на гаджетах з операційною системою Android. Опція дозволяє в фоновому режимі «включати голос», який прочитає вам повний текст сторінки. Таким чином можна навіть будь-яку письмову книгу перетворити в аудіо. Для активації Text-to-Speech вам потрібно перейти в меню налаштувань пристрою, натиснути на вкладку «Доступність» і перемістити значок навпроти опції у включений стан.
Іноді ми даємо телефон своїм друзям і знайомим. Коли їм необхідно з нашого пристрою що-небудь знайти в Мережі. Якщо ви побоюєтеся за свої особисті дані, є відмінна функція. Яка включає так званий «гостьовий режим». На різних телефонах вона включається неоднаково, проте в цілому спосіб можна описати таким чином: перейдіть в налаштування, іноді в розширені, там буде або вкладка «додати гостя», або «створити користувача». Натисніть на відповідний пункт, «додати», і ви зможете вибрати, що саме в цьому режимі зможе переглядати і виконувати людина. В iPhone така функція включається при проведенні двома пальцями по екрану згори вниз і торканні значка користувача в правому верхньому куті.
Другий простір
Ще одна цікава функція. Трохи нагадує попередню. Другий простір можна створити на смартфонах ОС Android. Простими словами – це додаткова робоча область, яку повноцінно можна використовувати в якості другого пристрою – встановлювати додатки, налаштовувати і додавати контакти.
Ще одна фішка Android-пристроїв версії 2.3 і вище полягає в тому, що в смартфоні є щось на зразок «пасхалка» від творців. Google створив простеньку гру, яка відкривається шляхом багаторазового натискання на пункт про версії телефону. Його можна знайти, зайшовши в настройки і вибравши пункт «про телефон».
Якщо ваш телефон раптом почав серйозно давати збої, швидше за все, ви стали жертвою вірусної програми. Вони найчастіше завантажуються разом з додатками. Іноді вірус не дає видалити себе, в цьому випадку ви можете скористатися безпечним режимом.
Натисніть клавішу виключення, після появи графічного значка клікніть по ньому і довгий час утримуйте, після підтвердіть перезавантаження в обраному режимі.
Після перезавантаження всі встановлені раніше програми будуть пофарбовані в чорно-білий колір. Таким чином, їх легко відрізнити від системних програм і згодом видалити.
Незамінна річ, яку варто активувати прямо зараз на випадок крадіжки, поломки або втрати пристрою. Дистанційне блокування дозволить вам не тільки заблокувати дані на телефоні, а й перенести їх на інший пристрій. У разі непередбаченої ситуації ви нічого не втратите.
Для активації перейдіть в налаштування, відкрийте вкладку «безпека», далі «адміністратори пристрої» і там ви побачите пункт «Віддалений пошук і блокування». Натисніть на нього і налаштуйте параметри. Тепер за допомогою свого особистого Google-аккаунта ви зможете заблокувати телефон незалежно від того, де він знаходиться. Крім блокування пристрою, всі його дані можна буде в подальшому відновити у себе на комп’ютері.
Компанія Apple домовилася про співпрацю з найбільшим виробником відеочіпів NVIDIA. Усе заради значного підвищення продуктивності…
Google розробила для фірмового браузера Chrome нову функцію на базі штучного інтелекту для захисту користувачів.…
Наша редакція підготувала підбірку з п’яти найкращих навушників, рекомендованих для покупки в кінці 2024 року.…
Чутки про нові моделі Samsung Galaxy S25 вже викликають велику зацікавленість серед шанувальників бренду. У…
Згідно з останнім звітом, опублікованим North American Electric Reliability Corporation (NERC), північноамериканські електромережі можуть зіткнутися…
Популярний американський техноблогер Маркес Браунлі опублікував на своєму YouTube-каналі відеоролик , в якому він провів…